«Стоматологія Для Вас» об'єднує стоматологічні клініки «Сан-Марко» и «Дентім-А»

Мережа клінік «Стоматологія Для Вас» в Дніпрі - це найвищий рівень кваліфікації всього персоналу, комфортне проведення часу для кожного клієнта, при проведенні всіх без винятку процедур використовуються найсучасніші технології та інструменти.

Лікування зубів може бути приємним? У Нас - так!

Вибираючи стоматологію Ви в першу чергу шукайте надійність і якість за доступними цінами!
Стоматологу Ви довіряєте не просто здоров'я порожнини рота і зубів але і свою посмішку.
На жаль догляд за зубами - задоволення не з дешевих! Але доглянуті, міцні зуби - складова частина здорового організму! Дуже важливо своєчасно звертатися до послуг стоматологічної клініки хоча б для профілактики розвитку ускладнень.

Бабиніна Ірина Валеріївна
Лікар-стоматолог терапевт
Генеральний директор стоматології «Дентім-А»

Одним з основних видів діяльності мережі клінік «Стоматологія Для Вас» є протезування та імплантація зубів. Найчастіше у клієнтів виникає чимало питань, пов'язаних з проведенням і специфікою цих двох, здавалося б, однакових, але в той же час абсолютно різних процедур.

Що ж вибрати: протезування або імплантацію?

Офіційна статистика свідчить, що понад 98% імплантів безпроблемно «приживаються» у пацієнтів. Через десять років служби імпланта, тільки близько п'яти відсотків вимагають заміни, інші ж залишаються в «строю» ще до 25 років. У той же час протези витримують навантаження всього лише протягом п'яти перших років, після чого 60% встановлених протезів просто приходять в непридатність, що тягне за собою повну заміну конструкцій охоплюючи ще більше здорових зубів.

Основними перевагами імплантації є:

Суть процедури імплантації зубів полягає в установці штучного замінника, повністю ідентичного за кольором і фактурою натуральному зубу, як з фізіологічної, так і з естетичної точки зору. Процедура проводиться з знеболенням, що виключає будь-які неприємні, відчуття що заподіюють дискомфорт.

Основними протипоказаннями до імплантації зубів є порушення в роботі нервової і кровоносної системи, в тому числі епілепсія, лейкоз, діабет і недавно перенесені захворювання.

В даний час імплантація зубів вважається одним з найкращих варіантів для відновлення зубного ряду, отримання красивої посмішки і бездоганного зовнішнього вигляду.

Імплантацію зубів в мережі клінік «Стоматологія Для Вас» проводять тільки висококваліфіковані фахівці. На весь спектр надаваних в клініці стоматологічних процедур нерідко надаються істотні знижки і бонуси для клієнтів. У зв'язку, з чим імплантація зубів обходиться значно дешевше, ніж передбачається спочатку. Тому дозволити собі гарну посмішку може кожен!

До того ж процедуру імплантації зубів можна оформити в розстрочку або кредит. Ми постійно організовуємо для наших клієнтів акції, знижки та спеціальні пропозиції на весь спектр стоматологічних послуг.

В процесі лікування, відбілювання і імплантації зубів використовуються тільки якісні, сучасні, ефективні і що найголовніше безпечні матеріали, які пройшли сертифікацію і схвалені європейськими стоматологічними асоціаціями.

Процес лікування здійснюється тільки із застосуванням новітнього обладнання, що дозволяє збільшити ефективність процедури лікування і забезпечити її безболісність.

Наші філіали

Стоматологія Сан-Марко


Адреса: м. Дніпро, пр. Гагаріна 108

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: +38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47
+38 (056) 736-35-00


Перейти на сайт філіала

Клініка «Сан Марко» - стоматологія комфорту і життєвої енергії, зручно розташована в центральному районі Дніпра, в райському куточку на проспекті Гагаріна 108 (як і головна площа Італії з такою ж назвою розташована в центрі Венеції!) - можна легко дістатися будь-яким видом транспорту, для власників автотранспорту обладнані під'їзні шляхи і безкоштовна парковка.

Лаунж-музика, ароматерапія, привітний чуйний персонал - все направлено на те, щоб зняти Ваше занепокоєння і підготувати до подальших процедур. У затишному розслабляючому холі Вам запропонують тибетський чай, чай з м'ятою, кленовий чай, журнали, каву, капучино.

Кабінет діагностики «Ортопанорама»

Адреса: м. Дніпро, пр. Гагарина 108

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: +38 (067) 630-81-70, +38 (050) 051-76-47
+38 (056) 736-35-00


Перейти на сайт філіала

З чого починати лікування у лікаря-стоматолога?


Перш, ніж прийти на консультацію до лікаря стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп (панорамний знімок).


Навіщо потрібен панорамний знімок?


Багато захворювань криються від очей доктора всередині. Цим Ви гарантуєте повноцінний об'єм послуги, а не косметику видимої частини зубів. Лікуватися у стоматолога без панорамного знімка, все одно, що будувати будинок без фундаменту.
Ми пропонуємо Вам панорамні знімки на цифровому візіографі "Promax" фірми «Planmeca» Фінляндія з роздруківкою знімка на фотопапері, CD-диски і збереження у Вашій електронній картці.

Філіал «Гагарінський»

Адреса: м. Дніпро, пр. Гагаріна 171

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: +38 (050) 051-76-48, +38 (067) 637-80-09


Перейти на сайт філіала

Філіал розташовується на одному з центральних проспектів міста - проспекті Гагаріна (район ТЦ «Дафі» і Підстанції), поруч з квітковим павільйоном. Будучи головним, серед інших клінік Дентім-А мережі «Стоматологія Для Вас» він зібрав за своїми стінами фахівців найвищого рангу. Докторів, чиї вміння та досвід цінуються багатьма сотнями і тисячами клієнтів з усього міста. І це не дивно, адже з самого початку своєї роботи ми чітко розділили медицину і бізнес, завжди ставлячи на перше місце здоров'я наших пацієнтів.

До Ваших послуг п'ять кабінетів, оснащених найсучаснішим обладнанням в яких наші співробітники надають повний спектр стоматологічних послуг, в тому числі кабінет візіографі.

Філіал колишній Готель «Свердловськ»

Адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 6
Будівля колишнього готелю "Свердловськ" перший поверх, вхід з двору

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: (056) 744-99-66, (067) 564-02-03


Перейти на сайт філіала

На одній з центральних вулиць Дніпра, внизу проспекту Кірова , поруч зі стадіоном «Дніпро-Арена» знаходиться Центральний офіс «EVA», на першому поверсі вхід з двору, ось уже 20 років розташовується одна з перших клінік Дентім-А мережі «Стоматологія Для Вас» .
Привітні адміністратори і чуйні лікарі зроблять все, щоб Ви відчували себе комфортно і залишилися повністю задоволені лікуванням. Сучасне обладнання дозволяє проводити максимально повний прийом - починаючи з гігієнічної чистки зубів і закінчуючи імплантацією та виправлення складних ортодонтичних випадків.

Філіал «Фрунзенський»

Адреса: м. Дніпро, Донецьке Шосе 4

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: (056) 725-60-17, (067) 567-16-87


Перейти на сайт філіала

Vережа клінік «Стоматологія Для Вас» географічно з'єднує різного рівня економічні райони м. Дніпра і филиал Дентім-А «Фрунзенський» є яскравим тому підтвердженням. Баланс ціни і якості в поєднанні з високим професіоналізмом лікарів і сучасним обладнанням дозволяють отримати стоматологічну допомогу найвибагливішим пацієнтам. Знаходиться це чудове місце в будівлі аптеки за адресою Донецьке Шосе 4, яка в свою чергу розташована неподалік від магазину "АТБ". Для клієнтів обладнана зручна і безпечна парковка.

Щоп'ятниці на філії «Фрунзенський» діє знижка в розмірі 15% для всіх пацієнтів! Записатися на прийом і докладніше дізнатися про знижку Ви можете за телефонами: (056) 725-60-17, (067) 567-16-87

Філіал «Лівобережний»

Адреса: м. Дніпро, пр. Мира 6

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: (056) 725-80-48, (067) 568-36-60


Перейти на сайт філіала

На ж/м Лівобережний-3 в екологічно чистому районі утворилася прекрасна, простора і світла клініка Дентім-А мережі «Стоматологий Для Вас». Променисті адміністратори, мудрі доктора і здорові пацієнти. Особлива атмосфера, чарівна аура надихає докторів створювати шедеври стоматологічного мистецтва. Повна довіра пацієнтів і максимальна відповідальність лікарів відкривають абсолютно новий рівень стоматологічних послуг.

Кабінет діагностики «Ортопанорама 2»
Фрунзенський

Адреса: м. Дніпро, Донецкое шоссе 4

Години роботи: з 8:00 до 20:00 без вихідних

Телефони: (056) 736-36-48, (067) 567-16-87


Перейти на сайт філіала

З чого починати лікування у лікаря-стоматолога?


Перш, ніж прийти на консультацію до лікаря стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп (панорамний знімок).


Для зручності жителів житлових масивів Лівобережний, Фрунзенський та Червоний Камінь ми відкрили Кабінет діагностики «Ортопанорама 2». Тепер найсучасніші методи стоматологічної діагностики доступні пацієнтам, як ніколи раніше.


Навіщо потрібен панорамний знімок?


Багато захворювань криються від очей доктора всередині. Цим Ви гарантуєте повноцінний об'єм послуги, а не косметику видимої частини зубів. Лікуватися у стоматолога без панорамного знімка, все одно, що будувати будинок без фундаменту.
Ми пропонуємо Вам панорамні знімки на цифровому візіографі "ProOne" фірми «Planmeca» Фінляндія з роздруківкою знімка на фотопапері, CD-диски і збереження у Вашій електронній картці.

Наші послуги:

Більш детальний перелік послуг та їх вартість ви можете дізнатись за телефоном.

Лікування карієсу

Карієс - зустрічається найчастіше серед захворювань порожнини рота. В тій чи іншій мірі проявляється у 80% людей по всій планеті. Основні причини виникнення - погана гігієна ротової порожнини, недостатнє надходження важливих мікроелементів з їжею, спадкова схильність. Практично всі найскладніші, неприємні і небезпечні захворювання зубів, починаючи з пульпіту і закінчуючи хронічними запальними захворювання періодонта починаються з карієсу.

В даний час виділяють чотири стадії розвитку даного захворювання:
1. Карієс в стадії плями
2. Поверхневий карієс
3. Середній карієс
4.Глибокий карієс

Методики лікування безпосередньо залежать від стадії при якій людина звернулася до стоматолога. Основна проблема даного захворювання полягає в тому, що воно рідко турбує людини (тільки при глибокій і іноді середньої стадіях), а найчастіше, локалізуючись на жувальних зубах, які не потрапляють в лінію посмішки, і залишається непоміченим аж до розвитку ускладнень. Тому дуже важливо раз в 6 місяців показуватися на профілактичний огляд до свого стоматолога.

Найбільш легким і сприятливим в лікуванні є карієс у стадії плями. Коли пацієнт вчасно звернувся до стоматолога може бути достатнім застосування так званої ремінералізуюча терапії. Суть її полягає в аплікації на уражену область ремраствора і фторовмісного лаку. Область на яку нанесені дані засоби «насичується» кальцієм, фтором та іншими макро- і мікроелементами і розвиток захворювання зупиняється.

Інші форми карієсу потребують більш радикального втручання, а саме - висічення інфікованих шарів дентину і пломбування каріозних порожнин. Або, як кажуть в народі - поставити пломбу.

На цьому етапі дуже важливим є якість використовуваного пломбувального матеріалу. Пломби з композитів останнього покоління мають гарну адгезію з тканинами зуба, максимальною міцністю, не втрачають з часом свій колір, і не дають усадку. У мережі клінік «Стоматологія Для Вас» ми використовуємо тільки перевірені і сертифіковані композити зарубіжного виробництва (США, Німеччина).

Імплантація зубів у Дніпрі

Прагнення випромінювати успіх і бути впевненим в собі в будь-якій ситуації властиво більшості, але не кожному дано захоплювати оточуючих бездоганною сяючою посмішкою. Хтось позбувся одного або декількох зубів в результаті хвороби, травми, інших причин. Однак немає сенсу сумувати, оскільки сьогодні з подібними проблемами легко справляється дентальная імплантологія. Висококваліфіковані фахівці прийдуть на допомогу, щоб повернути вам сяючу чарівну посмішку.

Ще недавно дентальная імплантологія представляла собою елітний вид протезування. Сьогодні метод загальнодоступний і надзвичайно виправданий, в тому числі економічно, оскільки, встановивши імплант раз, можна на довгі роки забути про свої стоматологічні проблеми. Перевага даного ефективного методу полягають в тому, що імпланти не порушують дикції, прикусу, перешкоджають розвитку негативних змін в щелепної системі, здатних привести до порушень пропорцій особи.Установка імплантів

Імплантація передбачає вживлення в нижню або верхню щелепу штучного кореня - надійної опори для фіксації коронки або знімного (незнімного) зубного протеза. Зубні імплантанти - це біосумісні з тканинами організму конструкції, що складаються з титанового гвинта, імплантують хірургічним шляхом, абатмента і коронки. Також виконаний з титану, абатмент приєднується до імпланта після трьох-шестимісячного періоду приживлення. За великим рахунком, зубні імплантати замінюють кореневу частину втраченого зуба, толерантні до кістки, а також вони зберігають свої якості через багато років. Довговічність конструкції значно перевищує терміни, на які розрахований зубний імплантант. Вартість даної процедури складається з ціни на витратні матеріали, на анестезію і лікарські маніпуляції.Види імплантатів і етапи лікування

У зв'язку з тим, що в сучасній імплантології використовуються десятки різновидів систем: Alfa Bio, Xive Friodent, Astra Tech Implants, Bicon, Straumann, Me dent, технологія відтворення зубного ряду також може бути різною. Наприклад, здійснюватися одноетапна методом, коли імплант встановлюють відразу після видалення зуба. В інших випадках застосовують двофазну імплантацію. Тут спочатку в кісткову тканину імплантується тіло імпланта, а ясна зашивається, щоб після 5-6 місяців через розріз ясна приєднати абатмент і приступити до протезування.Показання для імплантації

Сьогодні установка зубних імплантів вже не сприймається як якась інновація, а процедура, що заслуговує довіри та перевірена часом. Однак з огляду на, те що імплантація є оперативним втручанням, які мають показання і протипоказання, рішення про проведення такого лікування приймає тільки стоматолог після збору анамнестичних даних пацієнта, попередньої детальної діагностики і ретельного обстеження (включаючи всі види рентгенографії і томографію).Переваги імплантації перед звичними видами протезування:

1. За допомогою імплантів можливе заміщення дефектів зубного ряду, що не залежить від локалізації і протяжності, яке не потребує обточування (пошкодження) сусідніх зубів.
2. Імпланти - це можливість протезування при будь-якій кількості втрачених зубів (в тому числі в разі їх повної відсутності) різного виду конструкціями: незнімними, знімними, а також умовно-знімними.
3. Імпланти забезпечують високу естетичність і природний вигляд, можливість відкрито посміхатися, нормально говорити і жувати їжу.
4. Існують ситуації, коли традиційними методами допомогти пацієнтові неможливо, а застосувавши протезування на імплантатах - реально.
5. Позбавлена колишнього функціонального навантаження, викликаного втратою зуба (зубів), кістка швидко атрофується. Імплантація в кісткову тканину імплантів зупиняє її атрофію, вирішуючи проблему збереження цілісності лицьовій структури.

Зубні імплантанти, ціни на установку яких залежить від індивідуальних показань і особливостей конкретного пацієнта, забезпечать впевненість в собі, відчуття комфорту, а при правильному догляді здатні прослужити все життя.

Протезування зубів в Дніпрі

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні багатий арсенал методів відновлення зубів. Постійно вдосконалюються старі перевірені часом способи і розробляються нові технології із застосуванням останніх наукових розробок. Всіма цими методами і технологіями досконало володіють фахівці нашої клініки. Але щоб вибрати спосіб вирішення проблеми відновлення зубів, потрібно мати інформацію про те, які види протезів сьогодні пропонують медики.

Всі сучасні зубні протези умовно діляться на дві великі групи - знімні і незнімні. В основі такого поділу лежить можливість при необхідності самостійно витягувати протези з ротової порожнини і вставляти їх на місце. Не так давно з'явилася і третя група - умовно-знімні протези. Вони відрізняються тим, що самостійно пацієнт їх зняти не може, зате це може зробити лікар-стоматолог. Розглянемо докладніше кожну групу.


Знімні протези


Вони сьогодні мають мало спільного зі вставними щелепами радянських часів, громіздкими і незручними, частенько викликають роздратування в процесі користування ними. При виготовленні сучасних знімних протезів застосовують новітні матеріали, що відрізняються абсолютною безпекою для здоров'я пацієнта, гнучкістю і підвищеною міцністю, що істотно подовжує термін служби знімних штучних зубів. Удосконалилися і методи кріплення знімних протезів. Це дозволило на 100% виключити можливість випадкового випадання подібного протеза з порожнини рота пацієнта. Такі досягнення привели до того, що знімне протезування в Дніпрі стало вельми популярним не тільки серед пенсіонерів, а й серед пацієнтів середнього віку, що підтверджує і постійно зростаюча кількість клієнтів нашої клініки, які обрали саме такий спосіб протезування.


Знімні протези бувають:


пластинкові, повні або часткові бюгельні еластичні (гнучкі) іммедіат-протези
Перші являють собою пластини, які виготовляють зі спеціального полімеру. На ці пластини кріпляться керамічні або пластмасові зуби. Фіксація протезів даного типу здійснюється за допомогою механічних пристроїв - кламерів, аттачменов і т. П. Знімні пластинкові протези здатні заповнювати дефекти зубів різного ступеня, від втрати одного-двох зубів що знаходяться поруч до повної відсутності всіх зубів на верхній або нижній щелепах. У такому випадку для вирішення проблеми вибирають варіант установки повних знімних протезів. Вони абсолютно ідентичні за кольором ясен і слизової оболонки ротової порожнини, відтворюється навіть судинний малюнок дрібних артерій і вен. Матеріалом для виготовлення зубів в конструкціях такого типу служать полімери або фарфор. Зовні повний знімний пластинковий протез неможливо відрізнити від натуральних зубів, це дозволяє його власнику відчувати себе впевнено і комфортно. Цей вид протезів найекономічніший, але він має і кілька істотних недоліків. До них відносяться порушення смакових відчуттів і мовної функції, здатність провокувати у деяких пацієнтів виникнення захворювань алергічного характеру, наприклад, алергічного стоматиту. Такі протези потребують своєчасного перебазування, необхідного для виключення ризику атрофії тканин під ними. Механічні ж фіксатори протеза, а також його базис в місцях зіткнення з опорними зубами можуть викликати пришийковий карієс або утворення патологічних зубоясенних кишень.

Знімні бюгельні протези відрізняє більш рівномірний розподіл жувального навантаження по всій щелепи, захоплюючи опорні зуби, це забезпечується спеціальним металевим дуговим каркасом, виготовленим з легкого і дуже міцного сплаву. Рівномірний розподіл навантаження щадить зуби і запобігає їх подальше розхитування і випадання.


Застосовують цей вид стоматологічних конструкцій, коли потрібно відновити часткову втрату зубів, яка не дозволяє виготовити мостовідний протез, а також коли у пацієнта відсутні крайні жувальні зуби. Основною ознакою бюгельних протезів є наявність дуги - литий металевої смужки, яка виконує опорну, сполучну і стабілізуючу функції. Перевага таких протезів полягає в можливості швидкого звикання до них і в тому, що їх не обов'язково знімати перед сном. До того ж установка бюгельних протезів не порушує дикції і не доставляє незручностей при прийнятті їжі. Недоліків у такого виду протезування трохи, але все ж вони є. Найсуттєвішими з них є відносно висока вартість, а також те, що для установки бюгелей доводиться препарувати опорні зуби і одягати на них коронки. При знімному бюгельном протезуванні, також, як і при Пластинковий, можливе виникнення алергічних реакцій на матеріали, які послужили сировиною для створення протеза.

Категорія гнучких протезів об'єднує в собі стоматологічні конструкції, які виготовляють з матеріалів з високим ступенем еластичності. Серед таких матеріалів можна назвати, наприклад, нанонейлон, який використовують для створення ультрасучасних і практичних нейлонових протезів. Термопласти, що йдуть на виготовлення знімних зубних протезів, зазвичай напівпрозорі, їх структура дає можливість достовірно імітувати поверхні порожнини рота. Перелік термопластів, що дозволяють виготовити легкі і міцні знімні стоматологічні конструкції, сьогодні дуже широкий. Гнучкі протези стрімко набирають популярність серед пацієнтів нашої клініки. І це цілком зрозуміло - адже вони мають масу різних переваг і достоїнств.

До них відноситься стовідсоткова атравматичність цього методу протезування і відсутність впливу на здорові зуби. Важливою перевагою такого виду протезів є їх стійкість до різних механічних навантажень. Такі протези практично неможливо зламати. Вони довговічні, не дивлячись на легкість і тонкість базису, і відрізняються коротким періодом звикання до них пацієнтів. Особливо вони підходять тим, у кого ускладнене звикання до протезів через підвищеного рвотного рефлексу. Привертають такі протези наших пацієнтів і простотою догляду. Коштують, правда, вони досить дорого, зате практично не мають недоліків за винятком того, що з деякими матеріалами в силу їх надмірній м'якості важко працювати стоматологам.

Іммедіат-протези являють собою тимчасовий вид знімного протезування, застосовуваний на різних етапах відновлення зубного ряду. Вони призначаються для тимчасового відтворення важливих функцій, утрачених через втрату якоїсь кількості зубів. Термін служби іммедіат-протезів не перевищує і півроку, але, незважаючи на це, вони мають високі естетичні і функціональними властивостями.


Незнімні протези


Незнімні зубні протези характеризуються високим ступенем естетичності і дають можливість ліквідувати як невеликі дефекти зубних рядів, так і більш істотні.
Основними видами незнімного протезування є:

вкладки, непрямі вініри штучні коронки мостовидні протези протезування на імплантатах
Мікропротезування, здійснюване за допомогою вкладок і непрямих вінірів, - на сьогодні досить модний напрямок незнімного протезування. Воно є більш щадним для зубів способом. Наприклад, при установці вінірів немає потреби в значному обточуванні тканин зуба, як при установці коронки. Зуб просто облицьовують найтоншим керамічним шаром, що забезпечує йому захист від впливу тих чи інших факторів і ідеальний зовнішній вигляд. При цьому повністю зберігається функціональність зуба. Більш значні дефекти виправляють за допомогою вкладок з самих різних матеріалів. Найкращими є золоті, титанові або керамічні вкладки.

Штучні коронки - дуже популярний вид незнімного протезування. З їх допомогою можна відновити анатомічну форму і функції зуба, а також попередити його подальше руйнування. Цей метод наші фахівці рекомендують в тому випадку, якщо коронкової частини зуба необоротно зруйнована і її не відновити ні пломбою, ні вкладкою. Також цей спосіб протезування вибирають при підвищеній стертості зубів у пацієнта, різних аномаліях їх форми, гіпоплазії або аплазії емалі. Віддають перевагу коронкам і при шинуванні зубів, застосовують їх і в якості опори для інших видів протезів - мостовидних конструкцій або ортодонтичних апаратів. За типом матеріалу коронки можуть бути суцільнометалевими, порцеляновими, металокерамічними і ін.

Мостовидні протези називаються незнімні ортопедичні конструкції, що закріплюються на опорних природних зубах за допомогою коронок або вкладок. Виготовляють «мости», застосовуючи ті ж матеріали і технології, що використовують при протезуванні коронками. Відрізняються вони лише тим, що між коронками, одягненими на опорні зуби, вставляються зуби повністю штучні, які заміщають відсутні в зубному ряду. Останнім часом стоматологи, в тому числі що працюють в нашій клініці, намагаються встановлювати мости, обходячись без коронок на опорних зубах, переадресовуючи навантаження, що припадає на протез, безпосередньо на зуби. Мостові протези бувають металевими, металокерамічними, Металопластмасова, суцільнолитими, а також адгезивними (приклеюються) і на замкових кріпленнях. Вони також дуже популярні завдяки своїм високим естетичним властивостям.

Коли у пацієнта відсутні опорні зуби в місцях кріплень мостовидних протезів, застосовують такий спосіб протезування, як кріплення протеза на імплантати, які ввинчивают в альвеолярні відростки щелепи і на них фіксують коронку або весь міст. Зазвичай фахівці гарантують 5 років служби незнімним протезам, але при правильній установці мостовидного протеза, яку гарантує наша клініка, і дотриманні належного догляду за ним термін служби моста і коронок можна продовжити набагато довше.


Умовно-знімне протезування


Таке протезування здійснюється або шляхом приклеювання протеза до сусідніх зубів за допомогою спеціального цементу, або за допомогою імплантації в кісткову тканину щелепи імплантатів, на які нагвинчують коронки. Умовно-знімні протези бувають металокерамічними, металлоакріловимі, з ясенної маскою або без неї. Цей вид протезування, як і всі інші, має свої сильні і слабкі сторони. До сильних можна віднести хорошу зносостійкість, функціональність і довговічність, якої фахівці домагаються шляхом оптимального розподілу діючої на протез навантаження. Позитивним моментом є також можливість зняття коронки з імплантату в разі потреби і заміни її на нову. Серед слабких сторін цього методу - трудомісткість зуботехнічних робіт, висока вартість і досить тривалі терміни, що витрачаються на протезування.

Озонотерапія, лікування гінгівіту

Основним призначенням даного пристрою є вироблення чистого озону в сфальцьованій ділянці з лікувальною метою.

Властивості чистого озону забезпечують знищення грибків, вірусів і бактерій, і це робить даний прилад оригінальним і важливим терапевтичним інструментом в стоматологічному лікуванні, а також надає можливість запобігання захворювань, що викликаються бактеріями, таких як гінгівіт. Більш того, озон є дуже сильним окислюючими "агентом", використовуваним в даний час і має сильні стерілізуючi властивості, таким чином, він може знищувати (дезінфікувати) стійкі бактерії, грибки і віруси..


Галузь застосування

Лікування ясен:
 • Лікування зубоясенної кишені
 • Застосування в ясенній хірургії
 • Лікуванні некротичного гінгівіту
 • Лікування перікороніта
Профілактика та превентивна обробка
 • Дезінфекція порожнини зуба
 • Дезінфекція кореневого каналу
 • Дезінфекція кореня зуба
 • Лікування орального кандидозу
 • Лікування герпесу
 • Лікування афт
 • Лікування стоматиту
 • CP & P терапія
Застосування в хірургії щелепи
 • Передопераційна, обширна дезінфекція порожнини рота
 • Післяопераційна дезінфекція порожнини рота і рани
 • Лікування запалення рани
 • Гемостаз мокнущего крововиливу
 • Лікування після видалення зуба

Багато людей, які стикалися у своєму житті з стоматитом ігінгівітомпрекрасно пам'ятають цей довгий процес лікування: полоскання, ротових ванночок, пародонтальних пов'язок. Але тепер це все в минулому. З появою в стоматології «Сан Марко» апарату Ozonymed лікування стало більш швидким, якісним і абсолютно безболісним для пацієнта. Принцип його роботи побудований на виробленні озону: це газ, який має дуже потужні бактерицидні, антивірусні, імуностимулюючі ефекти.


Я мала можливість сама, на своїй практиці, переконатися в ефективності апарату Ozonymed при лікуванні гінгівіту і стоматитів. До нас в клініку «Сан Марко» часто звертаються пацієнти зі скаргами на набряклість і кровоточивість ясен,в процес їх лікування ми включили сеанси озонотерапії і були просто здивовані результатами. Звичайне лікування гінгівіту займає близько двох тижнів, а в даних ситуаціях ефект було видно вже після другого сеансу Ozonymed. Також за допомогою озону можна лікувати стоматити , герпес, кандидоз. Застосування Ozonymed дуже ефективне і просто необхідне при лікуванні багатьох стоматологічних захворювань.

Лікар стоматолог
Безрідная Ірина

Відбілювання зубів

В даний час практично будь-яка людина може скористатися всіма можливостями сучасної естетичної медицини і стоматології і докорінно змінити недоліки власної зовнішності. Не секрет, що білосніжна посмішка і ідеальний стан зубів сьогодні є такими ж невід'ємними рисами іміджу успішної людини, як і правильно підібрана зачіска або манікюр на руках. Саме тому відбілювання зубів в даний час стає однією з найбільш затребуваних послуг естетичної стоматології.

Цей метод відновлення початкового кольору зубів привертає все більшу кількість пацієнтів - відновити природний колір зубів при використанні сучасних методик можна всього за один сеанс професійного відбілювання або на кілька сеансів домашнього відбілювання, а вартість подібних процедур набагато нижче, ніж вартість виготовлення і установки вінірів або накладок для зубів. Відбілювання зубів в Дніпрі пропонують виконати багато медичних центри, але довіряти таку процедуру можна тільки кваліфікованим лікарям і стоматологічним клінікам, оснащеним сучасним стоматологічним обладнанням.

При стоматологічних оперативних втручаннях використання лазера дозволяє набагато знизити обсяг крововтрати. Промінь лазера за секунди «споює» розсічені під час операції капіляри, тим самим зупиняючи кровотечу.

Відбілювання зубів дозволяє усунути результати негативного впливу харчових барвників, лікарських препаратів (так звані «тетрациклінові зуби»). Сучасні стоматологічні клініки пропонують: виконати професійне відбілювання зубів за допомогою різних систем; виготовити індивідуально для кожного пацієнта капи для домашнього відбілювання зубів, що гарантує тривале збереження раніше отриманого ефекту.
При поєднанні таких процедур гарантується не тільки отримання очікуваного результату - отримання білосніжної усмішки, але і його збереження протягом практично необмеженого часу.

Безпечна методика відбілювання зубів була створена тільки після відкриття відбілюючих властивостей перекису водню - при попаданні на поверхню емалі зуба активні іони цієї речовини вступають в хімічну реакцію з молекулами, що змінюють її колір, і в результаті цього первісний колір зуба відновлюється. Для прискорення цієї реакції можна як каталізатор реакції використовувати локальне підвищення температури – саме відкриття цих процесів було покладено в основу сучасного безпечного та ефективного відбілювання зубів. Для закріплення отриманого ефекту в більшості випадків використовується покриття емалі спеціальними лаками, до складу яких входить фтор - це дозволяє закріпити отриманий результат і запобігти підвищену чутливість зубів, яка зазвичай може турбувати пацієнтів протягом приблизно доби після процедури відбілювання.

Види сучасного відбілювання зубів


В даний час для відновлення кольору зубної емалі можуть використовуватися професійні процедури, що виконуються в кабінеті стоматолога, і домашнє відбілювання (за допомогою кап). Для досягнення найкращих результатів лікар-стоматолог не тільки повинен підібрати методику професійного відбілювання, найбільш підходящу конкретному пацієнту, підготувати і провести намічені процедури, але і пояснити людині основні правила, дотримання яких допоможе зберегти отриманий результат протягом тривалого часу.


Професійне відбілювання зубів


Професійне відбілювання зубів в Дніпрі, яке виконує кращими стоматологічними клініками передбачає використання: технології холодного блакитного світла BEYOND; УФ-ламп (технології Zoom); матриць світлодіодних ламп.
Обов'язковою умовою виконання будь-якої процедури професійно відбілювання передбачає обов'язкове проведення професійної гігієни порожнини рота, під час якої здійснюється видалення існуючих зубних відкладень (зубного нальоту і каменю). Крім того, до відбілювання зубів важливо провести комплексне лікування всіх захворювань зубної емалі (карієсу, герметизацію фісур), а також рекомендується виконання процедури Air Flow.

При проведенні Air Flow на поверхню зубів під високим тиском подається мелкодісперсная суспензія, що складається з бікарбонату натрію і води - без пошкодження емалі і будь-яких неприємних відчуттів патологічні відкладення з зубів прибираються за дуже короткий час. Виконання відбілювання зубів має ставати маніпуляцією, яка завершує будь-яке лікування, призначене стоматологом - тільки в цьому випадку можна врахувати при виборі бажаного кольору зубної емалі пломб і матеріалів, які використовувалися для лікування зубів і їх протезування.


Процедури, які використовуються для професійного відбілювання


Незалежно від типу використовуваної технології професійного відбілювання зубів, обов'язковими етапами цієї процедури повинні ставати: ізолювання поверхні зубів від слизової оболонки порожнини рота і ясен; нанесення спеціального відбілюючого препарату; використання спеціального каталізатора реакції відбілювання (технології Zoom або BEYOND, світлодіодних ламп).
Для виконання будь-якої подібної процедури необхідно приблизно 50-60 хвилин, після закінчення яких пацієнт може оцінити отриманий результат відбілювання зубів.


Професійне відбілювання за допомогою УФ ламп (технології Zoom)


При виконанні відбілювання зубів при використанні технології Zoom в якості каталізатора реакції використовуються ультрафіолетові промені. У деяких пацієнтів можлива поява локальної плямистої засмаги на обличчі, а результатом інсоляції шкідливими УФ променями слід вважати можливість розвитку опіків, що нагадують сонячні в порожнині рота, на губах і яснах безпосередньо після відбілювання, і злоякісних новоутворень у віддаленому майбутньому. Для виключення таких ускладнень потрібна ретельна і трудомістка ізоляція порожнини рота спеціальною тканиною.


Професійне відбілювання за допомогою світлодіодних ламп


При виконанні відбілювання за допомогою світлодіодних ламп каталізатором реакції виступає теплове випромінювання, і використання неякісного обладнання стає причиною розвитку глибоких опіків слизової оболонки і шкіри. В даний час стоматологічні клініки, оснащені сучасним обладнанням, від використання подібної технології практично відмовилися.


Професійне відбілювання за допомогою технології холодного блакитного світла BEYOND


При виконанні відбілювання з використанням технології BEYOND каталізатором хімічної реакції стає холодне випромінювання блакитного лазера - її використання дозволяє відновити колір емалі в межах 5-14 тонів за короткий час (30 хвилин), причому негативні ефекти світлодіодних і ультрафіолетових ламп вилучаються. В даний час не існує більш безпечної та ефективної системи професійного відбілювання зубів - в Дніпрі ця методика використовується кращими стоматологічними клініками.

Виразність побічних ефектів зазвичай незначна - практично всі вони самостійно проходять за кілька годин або днів після виконання процедури відбілювання. Найчастіше виникають: хворобливість і неприємні відчуття на яснах - можливо тільки при випадковому попаданні гелю на слизову, але ці явища зникають самостійно через декілька годин; підвищена чутливість зубної емалі на температуру їжі – виникає внаслідок тимчасового руйнування захисної плівки, і для запобігання подібного ефекту перші 2-3 дні необхідно для чищення зубів використовувати спеціальну пасту або лак до складу якого входить фтор, знижувальну чутливість.


Протипоказання для відбілювання зубів


Проведення будь-якого відбілювання протипоказано: постійно - при індивідуальній непереносимості або алергії на будь-який з компонентів гелю; тимчасово: під час годування вагітності і годування дитини грудьми; при запальних захворюваннях ясен (парадонта, гінгівіті) - до їх лікування; при наявності дефектів емалі (карієсі, пульпітах, тріщинах і відколах) - до відновлення цілісності зуба, в іншому випадку не можна гарантувати збіг кольору емалі і пломбувального матеріалу.


Домашнє відбілювання


Домашнє відбілювання за допомогою кап стає процедурою, яка може рекомендуватися при незначній зміні кольору зубної емалі або для підтримання отриманого результату професійного відбілювання. Для виконання відбілювання в домашніх умовах після проведення професійної гігієнічної очистки поверхні зубів з них знімаються зліпки, по яких виготовляється індивідуальна каппа, відповідним розмірам зубів і особливостям пацієнта. Після цього лікар пояснює пацієнту правила використання подібних конструкцій, місця нанесення гелю, рекомендує частоту і тривалість сеансів домашнього відбілювання.

Найчастіше домашнє відбілювання за допомогою кап проводять в нічний час - пацієнт перед сном чистить зуби, а потім завдає очищающий гель в капу, одягає її на зуби і лягає спати. Вранці система знімається, а зуби чистяться пастою для чутливих зубів. Тільки подібне домашнє відбілювання приносить дійсно відчутний результат - використання систем, придбаних через Інтернет, стіків, відбілюючих смужок ніколи не дозволить повернути первісний колір емалі зубів.

Домашнє відбілювання за допомогою кап вимагає дотримання рекомендацій лікаря стоматолога і має проводитися під його контролем - в кожному випадку лікар призначає гнучкий графік індивідуальних оглядів.

Важливо після будь-якої процедури відбілювання зубів протягом декількох днів уникати вживання продуктів, здатних змінити колір емалі, інакше зберегти результат буде неможливо.

Лазер в стоматології

Сьогодні лазер знайшов широке застосовується в стоматології. За допомогою лазера можна уникнути додаткової травматизації і забезпечити вплив інструмента на строго певну ділянку. Промені лазера надають дію на конкретний вид тканини, так що вдається видалити ділянки, уражені карієсом і запалену тканину, не завдаючи шкоди здоровим ділянкам емалі, дентину і ясен.При застосуванні лазерних технологій пацієнти не відчувають ніяких неприємних відчуттів і болю, а тому цей метод лікування не вимагає введення анестетиків, що зводить до мінімуму ризик розвитку у пацієнтів алергічних реакцій.

При стоматологічних оперативних втручаннях використання лазера дозволяє набагато знизити обсяг крововтрати. Промінь лазера за секунди «споює» розсічені під час операції капіляри, тим самим зупиняючи кровотечу.


Ефективність лазера як стоматологічного інструменту знаходиться на високому рівні. Крім того в ході лікування можна налаштовувати його потужність інтенсивність в залежності від проведеної маніпуляції. Лікування карієсу лазерним променем дає можливість не видаляти нерви, навіть в тих випадках, коли між пульпою і порожниною залишається лише тонкий шар дентину.

Часто лазер використовується і при лікуванні пародонтиту. Він володіє хорошим антибактеріальним ефектом, видаляє запалені ділянки тканини ясен, стимулює відновлення здорової тканини.При імплантації зубів дуже важливу роль відіграють ранозагоювальні, протизапальні, регенеруючі і стимулюючі властивості лазерного променя. За допомогою нещодавно розроблених лазерних технологій імплантати швидко імплантуються в тканину і рідко відторгаються, рани на місці їх впровадження швидко заживають і тканини не запалюються.

Стерильність стоматологічних втручань забезпечується антибактеріальними властивостями лазера. Крім того при впливі лазерного променя знищуються пухлинні і патологічно змінені клітини, інфіковані і запалені тканини, мікроби.

Застосування лазера знаходить і в естетичній стоматології. При відбілюванні зубів, наприклад, лазерний промінь допомагає досягти освітлення на 7-8 тонів. За допомогою лазера, можна не тільки відновити початкову білизну зубів, що потьмяніла згодом, але і відбілити зуби, навіть якщо початковий їх колір був іншого тону.

У мережі клінік «Стоматологія Для Вас» ми застосовуємо лазер Picasso від американської компанії Amd Lasers, який має безліч позитивних оцінок і нагород.

Вектор-терапія «Vector PARO»

Лікування захворювань пародонту, підтримуюча терапія, профілактика і лікування периімплантита


Унікальна запатентована система - Vector Paro робить те, про що інші лише говорятьФірма Durr Dental вже не один десяток років виступає за прогрес і інновації в стоматології.

Багато стандартних показників були засновані на розробках компанії. Нова система Vector Paro є логічним продовженням удосконалення методу, який довів на практиці, що лікування пародонтиту атравматично і безболісно - на благо пацієнтів.

Надійно, щадяще і атравматично - принцип системи Vector

Звукові і ультразвукові інструменти добре зарекомендували себе на пародонтологічний прийомах в якості альтернативи класичних ручних інструментів. Однак ультразвукові інструменти мають певні недоліки: часто вони мають еліптичну і коливальний рух до поверхні кореня що призводить до небажаних травм тканин пародонта, втрати цементу, відкриття дентинних канальців, перегріву.

Дана система не має собі рівних і постійно вдосконалюється фірмою Durr Dental: принцип Vector - це клінічно доведена атравматична і щадна пародонтальная терапія. При цьому ультразвукова енергія цілеспрямовано змінюється в лінійний напрямок. Завдяки запатентованному резонансному кільцю є можливість використовувати ультразвукову енергію паралельно поверхні кореня. Таким чином завдяки ультразвукової енергії є можливість ефективно і атравматично проводити лікування.


Неповторна тактильна чутливість завдяки лінійному зміні напрямку коливань


Працюючи в пародонтальній кишені з Vector Paro Ви можете повністю покластися на тактильну чутливість. Завдяки зміні напрямку коливань дозволяє стоматологу точно контролювати надчуттєву роботу, так як ультразвукові інструменти працюють абсолютно без вібруючих і коливальних рухів. Уже під час лікування якість оброблюваної поверхні можна тактильно контролювати.

Результат: чиста і відполірована поверхня, яку можливо отримати тільки виключно завдяки запатентованій зміні напрямку лінійного коливання фірми Durr Dental. Даний процес підтримується і оптимізується за рахунок поліруючих частинок суспензії Vector Fluid polish. Щадне лікування за допомогою системи Vector є єдиним методом, що дозволяє розрізняти цемент кореня і відкладення на твердої тканини зуба. Виключно після лікування за допомогою системи Vector відсутні значущі втрати твердих тканин зуба (Kishida et al. 2004).


Принцип системи Vector:

 • Лінійна зміна ультразвукового динаміки на 90° в наконечнику Paro
 • Рух інструменту паралельно поверхні кореня
 • Точне вертикальне відхилення під кутом 90°
 • Відсутність коливання
 • Щадне видалення біоплівки, бактерій і відкладень
 • Чисті відполіровані поверхні
 • Ретельно і щадяще, як ніяка інша система

Система Vector - взаємодія дизайну і функції
Нова система Vector Paro - багатостороннього і універсального застосування

Для кожної клінічної ситуації нова система Vector пропонує правильне рішення. Компанією Durr Dental спільно з фахівцями стоматологічних клінік, для більш ефективної роботи, були розроблені два наконечника Paro і скейлер.

Таким чином система Vector Paro пропонує для всіх ультразвукових застосувань відповідне рішення. Область його застосування, починаючи з видалення надясневих зубних відкладень і продовжуючи підясневих відкладень. Крім того, система незамінна в профілактиці і лікуванні периімплантита.


Особливо чутливий
Оглядова зручна панель дозволяє просте управління.

Дуже зручний
Новий дизайн Paro наконечника дуже ергономічний.

 

Особливо системно орієнтований
Система Vector укомплектована ретельно підібраними один до одного приладдям.

Дуже продуктивний
Велика ємність води дозволяє працювати без підключення до системи постійного водопостачання.

 

Дуже гігієнічний
Закриті щільні поверхні відповідають найвищим вимогам гігієни.

Особливо цілеспрямований
Система Vector укомплектована ретельно підібраними один до одного приладдям.

 

Пародонтальне лікування за допомогою наконечника Paro


Первинна терапіяВажливими цілями первинної терапії є: ретельне видалення біоплівки, мінералізованих частинок біоплівки у вигляді зубного каменю, а також полірування поверхні кореня до глибини ясенної кишені. Мінералізовані частки хоча і не викликають пародонтального запалення, проте все ж є ідеальним живильним грунтом для зростання нової пародонтальними патогенної мікрофлори.

За допомогою інструментів Paro виготовлених з високоякісної хірургічної сталі лікування може бути виконано більш якісно і ефективно. Найдрібніші частинки гидроксилапатита знаходяться в Vector Fluid polish оптимізують полірування кореня зуба і знижують підвищену чутливість після лікування. Карман промивається більш інтенсивно - без освіти аерозолі. За рахунок гідродинамічного ефекту пародонтальні кишені промивається чисто.


Підтримуюча терапія (Recall)


Навіть після ретельного очищення поверхні кореня, через кілька днів, знову з'являються бактерії в пародонтальних кишенях. Тому після первинної терапії необхідно виконувати підтримуючу терапію або підтримуючу терапію пародонтиту (UPT), щоб перешкоджати повторному інфікуванню кишень. Інтервали проведення підтримуючої терапії Recal визначаються для кожного пацієнта індивідуально

Система Vector пропонує для даної форми терапії ідеальні інструменти з гнучкої пластмаси, а також з вуглецевого волокна зонди і профілактичні кюрети. Завдяки чому ризик пошкодження поверхні кореня або небезпека випадкового травмування тканини практично неможливий. У поєднанні з суспензією Vector Fluid polish ефективно видаляється біоплівка і тканини пародонту підтримуються в стані стабільної ремісії. І це особливо щадяще.


Дуже важливо:

 • Цілеспрямовано боротися з причинами пародонтиту
 • Щадно і ефективно видаляти бактерії, біоплівку і зубний камінь
 • Атравматична терапія
 • Видаляти відкладення ефективно і атравматично
 • Максимально зберегти регенеративні тканини
 • Очищення поверхні кореня до дна пародонтального кишені
 • Відсутність ушкодження м'якої тканини або поверхні кореня зуба
 • Ефективно працювати навіть в анатомічно важкодоступних ділянках

Лікування периімплантита за допомогою наконечника Paro


Для збереження здорового стану імплантатів і м'якої тканини навколо імплантатів дуже важливо регулярне і систематичне видалення бактеріального нальоту і біоплівки - в точності як при профілактиці в області гінгівіту і пародонтиту. Імплантати оточені бактеріальним зубним нальотом. Внаслідок цього неминуче виникають запальні процеси м'якої тканини, що в гіршому випадку призводить до втрати імплантату.

Інструменти Vector спеціально розроблені для даного виду терапії. Вони дозволяють ефективно і ретельно очищати поверхні імплантатів, не пошкоджуючи їх. Інструменти зі спеціального вуглецевого матеріалу, а також пластикові інструменти, виготовлені спеціально для обробки поверхні імплантатів, дозволяють успішно проводити лікування периімплантита.Професійна гігієна зубів за допомогою наконечника скейлер


Багатостороннє використання


Новий скейлер наконечник фірми Durr Dental дозволяє виконувати професійну чистку зубів на вищому рівні. Нове в програмі: гнучкі інструменти для наддесневого і поддесневого застосування. П'єзокерамічний привід дозволяє ефективно видаляти відкладення при максимально дбайливому впливі на тканини пародонту. Часткове розбирання наконечника скейлера істотно спрощує якісну очистку та дезинфекції.


Технічне нововведення


Поряд з сучасним, дизайном і новим ергономічним скейлер наконечником шість високоефективних світлодіодів забезпечують прекрасне освітлення навіть трудновідімих ділянок. Стерилізується світлопроводи відрізняються своєю довговічністю і економічністю.

Ендодонтія

Одним з найбільш складних і відповідальних процесів надання стоматологічної допомоги є лікування корінних каналів зуба. Це пов'язано з складною будовою кореневої системи.


Лікування кореневих каналів зуба - головна складова ендодонтії, розділу стоматології, що займається попередженням, діагностикою та лікуванням захворювань пульпи зуба.


Методи ендодонтичного лікування дозволяють врятувати навіть сильно зруйновані або інфіковані зуби, запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба, серйозних захворювань м'яких і кісткових тканин. Лікування каналів зуба може бути первинним і вторинним (переліковування) або складна ендодонтія. Важливо на початкових етапах лікування каналів вибрати правильний план лікування, в якому і будуть застосовні різні методики лікування каналів.


Ендодонтичне лікування – порівняно з мікрохірургічним лікуванням судин і інших дрібних органів людини. Адже лікування відбувається на дуже маленькій площі і з поганим оглядом для лікаря. Тому мало хто володіє цим мистецтвом.


Головні причини захворювань і руйнувань пульпи:

 • проникнення бактерій з глибокої каріозної порожнини;
 • травматичне пошкодження зуба, порушення кровообігу, пошкодження нерва;
 • вплив бактерій через тріщину в зубі;
 • захворювання ясен (хвороби пародонту) ретроградно через пародонтальні кишені;
 • ретроградний пульпіт

Ендодонтичне лікування включає в себе:

 • видалення пульпи;
 • очистку пульповой камери і кореневих каналів;
 • формування каналів;
 • пломбування каналів.

Вініри

Посміхайтеся, панове ... Завдяки сучасній стоматології усмішка може стати красивою! Дивлячись на своє відображення в дзеркалі, нерідко ми ловимо себе на думці, що посміхатися-то й не хочеться. Багаторічні пломби змінили свій колір, а деякі зуби навіть вийшли зі стрункого ряду побратимів. І тут на думку спадають рекламні оголошення з обіцянкою чудес від стоматології, можливістю виконати якісну реставрацію проблемних ділянок. Отже, що ж це таке - художня реставрація зубів, і які її особливості?

Про вініри, як основа естетичної реставрації зубів Вінір або художня реставрація - це половинчасте рішення, що дозволяє зберегти власний зуб, не вдаючись до протезування штучною коронкою. Якщо ви вирішили не розлучатися з «рідним» зубом, хоч він і втратив колишню яскравість, та до того ж забезпечений страхітливою пломбою, то вам обов'язково потрібно визначитися з видом реставрації.При виконанні подібної процедури застосовуються різні види вінірів або тонких накладок, що наносяться на зубну поверхню з метою маскування дефектів і зміни форми зуба. Ця метаморфоза проводиться в стоматології шляхом усунення лікарем тонкого емалевого шару і фіксації особливого композитного матеріалу методом нашарування. Вінір може володіти різною кольоровою гамою і ступенем міцності. Як правило, ці елементи, виготовлені в ротовій порожнині пацієнтів, служать своїм власникам близько 5-7 років.


Про способи продовження життя вінірами

Треба сказати, що існують і інші «естетичні накладки», що виготовляються в зуботехнічних лабораторіях. Такі вініри виконуються з цільнокерамічної маси, вони мають більшу довговічністю, ніж їх аналоги, вироблені безпосередньо в порожнині рота пацієнта. В такому випадку фахівець від стоматології знімає мінімальний шар зовнішньої тканини з вашого зуба, а потім виконує зліпок з щелеп, намагаючись врахувати всі особливості зубів. Після цих маніпуляцій на підготовлений зуб кріпиться тимчасовий вінір. Після виготовлення постійної накладки (через кілька днів), встановлюється вже вона.

Керамічні вініри більш добротні і міцні, вони здатні втілити всі особливості зуба, що реставрується. Крім того, такі накладки на відміну від своїх композитних «побратимів» не змінюють початкового кольору. Хоча, варто відзначити, що сучасні матеріали досить різноманітні. Якісний композит буде також досить стійкий і не стане стрімко змінювати колір.


Композит або кераміка?

У стоматології немає однозначної відповіді на це питання. Так, якщо ви бажаєте відкоригувати лише один зуб серед низки інших, що влаштовують вас по всіх параметрах, то можна застосувати технологію композитного вініра. Якщо ж ви прагнете поліпшити колір і форму цілого ряду зубів, то буде краще звернути свій погляд на вініри цільнокерамічні. Проте, розумно рішення подібного питання шукати спільно з компетентним фахівцем в області стоматології.

На завершення хотілося б відзначити, що незалежно від практичності і естетики сучасних виниров, свої зуби завжди краще. А для того, щоб зберігати їх як можна довше в цілості й неушкодженості, корисно вчасно звертатися до лікарів для проведення профілактичних процедур. Не забувайте про це ... і посміхайтеся!

Гігієна і профілактика

Видалення зубного каменю. Професійне чищення зубів

Професійна гігієна в даний час є найважливішим елементом комплексного лікування захворювань тканин пародонта, а також невід'ємною складовою терапії всіх основних стоматологічних захворювань.


Гігієна зубів - це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю (над- і підясневих зубних відкладень) і згладжування поверхні кореня, що перешкоджає утворенню зубного нальоту в подальшому.


В процесі розвитку пародонтиту в навколозубних тканинах відбуваються запальні і деструктивні зміни, які можуть призвести до втрати зуба. Багатьма вченими в даний час визнано, що основною причиною захворювань пародонту є зубний наліт, який містить велику кількість мікроорганізмів.


Утворення зубних відкладень


Утворення зубного нальоту починається з відкладення органічних речовин на поверхні зуба. У міру взаємодії зі слиною на зубному нальоті фіксуються бактерії, які в процесі своєї життєдіяльності синтезують речовини, що сприяють формуванню твердої основи зубних відкладень.

Навіть при регулярному догляді за зубами досить складно забезпечити повноцінне чищення зубів - бічних поверхнь і міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту. На легкодоступних для чищення поверхнях зубів, за умови належної індивідуальної гігієни, умов для формування зубної бляшки немає.


Утворення наддесневого зубного нальоту створює умови для формування підясневих відкладень, які провокують руйнування тканин пародонту за рахунок впливу мікроорганізмів і виділюваних ними токсинів.

Професійна гігієна зубів — термін збірний, що включає в себе: скейлінг — зняття зубного каменю ультразвуковим скейлером; ейр-флоу — видалення зубного нальоту струменем соди, води і повітря; нанесення фторирующим складу на емаль зубів.

Полірування зубів


Після чищення зубів, видалення зубного каменю або інших відкладень проводиться полірування поверхні зуба за допомогою:

 • спеціальних гумових чашок,
 • торцевих щіток,
 • полірувальних смуг,
 • флосів і полірувальних паст.

Видалення зубного каменю за допомогою системи Air-Flow (EMS)


Повітряно-абразивна система Air-Flow (EMS) використовується для видалення:

 • зубного каменю,
 • забарвлених відкладень з поверхні зуба, включаючи «наліт курця»,
 • очищення поверхні зуба перед фіксацією брекетів,
 • очищення поверхні емалі перед герметизацією фісур і т. п.

Для видалення зубного каменю, над- і підясневих зубних відкладень і полірування поверхні кореня в нашій клініці використовуються новітні розробки провідних світових виробників стоматологічного обладнання.

Професійна гігієна зубів повинна проводитися періодично, тільки в цьому випадку дотримується принцип профілактики захворювань зубів і пародонту. Залежно від виду зубних відкладень, вихідного стану тканин пародонта частота відвідувань гігієніста варіює від 3 до 6 місяців.

Лікування зубів ICON

ICON (АЙКОН) – це інноваційна німецька технологія лікування карієсу без свердління. Дана методика успішно застосовується стоматологами Європи, Японії та США, а тепер доступна і в Україні.


Infiltration COncept або ICON дозволяє надійно вирішувати проблему карієсу на ранніх стадіях, при цьому максимально щадяще і комфортно.

Як зупинити карієс?

Уже в початковій стадії каріозного процесу відбувається руйнування емалі зубів і проникнення шкідливих кислот, вражаючи здорові тканини. Лікування карієсу на ранніх стадіях за технологією ICON дозволяє герметизувати або инфильтрировать пошкоджену емаль і зупиняти поширення процесу руйнування зубів.


Переваги технології ICON:
 • Зупиняє розвиток каріозного процесу і подальше руйнування зуба
 • Методика заповнення виключає застосування бормашини для свердління
 • Лікування відбувається в межах ураженої карієсом емалі і не зачіпає здорові тканини зуба
 • Повний естетичне відповідність емалі зуба
 • Технологія значно подовжує життя природних зубів
 • Процес лікування проходить швидко і за одне відвідування
 • Не потрібно знеболювання

Компоніри

Стоматологія – одне з найдинамічніших напрямів медицини. Її методи вдосконалюються з кожним роком. Постійно впроваджуються нові розробки способів лікування і протезування зубів. Ось і в 2011 році в арсеналі медиків з'явився ще один інноваційний спосіб мікропротезування зубів - пряме композитне вінірування. Компоніри (таку назву отримав цей інноваційний продукт) були розроблені і впроваджені у виробництво швейцарською компанією «Coltene/Whaledent AG». Вони являють собою тонкі накладки на зубну емаль, виготовлені промисловим способом, з підданого полімеризації високонаповнего наногібридного композиту. Цей матеріал надає накладкам міцність і високу ступінь однорідності.

До сих пір в стоматології існувало два метода естетичної реставрації зубів – пряма і непряма. При прямому способі реставрації лікарем-стоматологом зруйновані частини зубів пацієнта моделюються і відновлюються безпосередньо в ротовій порожнині. Для цього використовуються фотополімери - реставраційні композити світлового затвердіння, - або стеклоїономери. При непрямому способі із зубів пацієнта робиться зліпок, по якому в зуботехнічній лабораторії виготовляють керамічні вініри. Нова реставраційна система COMPONEER - третій спосіб художньої реставрації, дозволяє успішно вирішувати більшість проблем фронтальної групи зубів. Він об'єднав в собі всі переваги обох методів.

Компоніри дають можливість виправити всі дефекти фронтальної групи зубів за один візит до стоматолога. Застосовують їх для реставрації окремих зубів і всього зубного ряду від ікла до ікла. Компоніри – принципово нова технологія, яка передбачає використання заводських композитних ламінатів, фіксація яких на поверхні зуба здійснюється із застосуванням відповідного композитного матеріалу. Поява цих інноваційних накладок дає можливість позбутися від рутинної процедури нашарування і моделювання композитів, що віднімає багато часу. Установка компонір не передбачає складної обробки зубів або зняття зліпків і виготовлення накладок в зуботехнічній лабораторії. Для реставрації підбираються готові компоніри, відповідні побажанням і вимогам пацієнта. Вибір здійснюється за допомогою спеціальних шаблонів. Компоніри можна легко підібрати за кольором, використовуючи набір композитів Synergy D6. Пацієнту за допомогою спеціальної шкали демонструють майбутній результат і пропонують визначитися з вибором бажаного кольору конструкції. Сьогодні випускають компоніри двох варіантів - універсальної і вибіленої емалі. Підкладка виконується з опака або емалі будь-якого кольору. Компонірі дуже тонкі, товщина їх становить всього 0,3 мм в пришийковій області і 0,7 мм в області ріжучого краю, це дозволяє мінімізувати обсяг видаляються при виконанні реставрації тканин.


Технологія установки компонір досить проста. Спочатку зуб піддають препарування під інфільтраційної анестезією і протруюванню, після чого на його поверхню наносять композиційний матеріал, а на встановлюваний компонір, крім шару композиційного матеріалу, ще й адгезив, що забезпечує краще зчеплення з поверхнею зуба. для фіксаціїкомпонір використовують адгезив One Coat Bond. Цей адгезив - представник V покоління адгезивов, що застосовуються в техніці тотального протравлювання. Він є водорозчинною речовиною, а значить, процес випаровування його йде набагато повільніше, що дає можливість встановлювати компонір без поспіху. Адгезів One Coat Bond має дуже високу ступінь адгезії, що забезпечує довготривале і бездоганне крайове прилягання компоніра до поверхні зуба.

За допомогою спеціальних пристосувань компонуються притискається до твердих тканин зуба. Після його установки виконується корекція форми і прибираються надлишки композиту. Завершує процес полірування, яку виконують за допомогою спеціальних щіточок. В результаті інноваційної якісної реставрації досягається чудовий естетичний результат. Застосування еластичного наногібридного композиту дозволяє забезпечити бездоганну якість поверхні, а також крайової частини. Техніка відстроченої полімеризації, яка використовується при цьому способі естетичної реставрації, значно зменшує стрес і виключає усадку матеріалу.


За естетичності компонуються цілком порівнянні з керамічними ламінатами. А так як компонуються встановлюється пацієнтові в день звернення його в клініку, цю послугу відносять до розділу невідкладної допомоги в такому напрямку стоматології, як естетична реставрація зубів. Вагомою перевагою цього методу реставрації є і його економічність. Установка компонуються обійдеться пацієнту майже в два рази дешевше, ніж установка керамічних вінірів при застосуванні непрямого методу реставрації.

Пародонтоз, рухливість зубів

Пародонтоз називають дистрофічні ураження тканин пародонта. До них відносяться всі тканини оточують зуб. Це і ясна і слизова альвеолярного відростка кістки щелепи і сама кісткова тканина. Характеризується повільним дифузним зниженням висоти кісткової тканини щелепи і ретракція ясен. Перебіг завжди хронічне з можливими тривалими ремісіями.

Дане захворювання вважається захворюванням людей похилого віку, але може зустрічатися і в молодому віці. При пародонтозі запалення завжди відсутній. Довгий час захворювання можна не помічати, а неприємні відчуття при прийомі подразнюючої їжі, як правило, списуються на хвороби зубів.


Причини виникнення пародонтозу


Причинами розвитку пародонтозу можуть бути як загальні, так і місцеві фактори. До загальних факторів відносять захворювання органів і систем організму. Особливо хвороб ендокринної системи (цукровий діабет, гопо- і гіпертиреоз, захворювання наднирників), хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, вегетосудинна дистонія, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність), а також при ураженні косно-м'язової системи (остеосклероз, остеопении). При загостренні загальних хронічних захворювань відбувається загострення пародонтозу. Сильний місцевий вплив часто надають не лікування захворювання, такі як гінгівіт (запалення ясен без порушення цілісності зубодесневого прикріплення) і пародонтит (запально-дистрофічні ураження пародонту). Крім того локалізоване ураження можуть викликати ортопедичні конструкції (штучні коронки і мостовидні протези). При неправильній постановці або виготовленні вони порушують кровообіг в тканинах пародонта, що веде до розвитку атрофії.


Клінічні ознаки пародонтозу


Захворювання розвивається непомітно. Перші ознаки це зниження висоти ясна і оголення шийки зуба. Зазвичай помічають, що зуби стали як би довше. Поступово наростає підвищена чутливість зубів до термічних і хімічних подразників. Патологічні кісткові кишені відсутні, як і зубні відкладення. При відсутності лікування ясна і кісткова тканина поступово зменшуються, корені оголюються, і ставатимуть як поліровані. До цього часу болі посилюються, і може з'явитися рухливість зубів, а в подальшому і їх випадання.


Принципи лікування пародонтозу


Лікування пародонтозу складне завдання на будь-якій стадії захворювання. Лікування проводиться комплексне, включає в себе терапевтичне, ортопедичне, фізіотерапевтичне і навіть у важких випадках хірургічне. Крім того воно може бути як місцевим так і загальним. В першу чергу при всіх захворюваннях пародонту необхідно знайти причину виникнення і усунути її по можливості. Проводиться професійна гігієна порожнини рота (видаляють зубні відкладення і пломбують каріозні зуби), всілякими фізіотерапевтичними способами домагаються поліпшення кровопостачання м'яких тканин і відновлення кістки. Місцево застосування так само гормональних мазей і всіх видів масажу (пальцевий масаж, вакуумний масаж). Для загального лікування широко застосовуються вітамінні комплекси, біостимулятори, препарати кальцію і вітамін С (аскорбінова кислота). У важких випадках вдаються і до гормональної терапії.


Профілактика пародонтозу


Основна профілактика пародонтозу адекватна гігієна порожнини рота, відвідування стоматолога не рідше, ніж два рази на рік і видалення зубних відкладень. Величезну роль в профілактиці цього захворювання відіграють мікроелементи і вітаміни. Всі вітамінні комплекси призначатися повинні обов'язково лікарем. При наявності супутніх захворювань вони підбираються індивідуально. Крім того впоратися з порушенням обмінних процесів в організмі може допомогти звичайна дієта. В якій, упор необхідно зробити на вживання важливих, а часом не замінних продуктів для підтримки загального здоров'я організму.

Пародонтологія, лікування гінгівіту, озонотерапія

Пародонтологія - це один з розділів стоматології, що займається лікуванням і профілактикою захворювань опорного апарату зуба, тобто. пародонту. Пародонт - це ясна, періодонт, кісткова тканина альвеоли, цемент кореня - тобто органи і тканини, що оточують зуб. За статистикою 86% дорослого і 65% дитячого населення страждають захворюваннями пародонту. Тому в нашій клініці ми надаємо великої ваги лікування цього виду патології. Найбільш часті захворювання, що зустрічаються в пародонтології - гінгівіт, пародонтит, пародонтоз.

Гінгівіт - це поверхневе запалення ясен, буває катаральним (із запаленням слизової оболонки). У цьому випадку хворий часто скаржиться на кровоточивість ясен і неприємний запах з рота. У порожнині рота можна побачити почервоніння і набряк слизової оболонки ясен. При гіпертрофічному гінгівіті ясна може збільшуватися в розмірах і гипертрофироваться. У деяких випадках ясна навіть може закрити половину і більше поверхні зубів. Виразковий гінгівіт - це серйозне захворювання, що супроводжується ділянками виразкового ураження і некрозом ясен (омертвінням).


Пародонтити.


Розрізняють 3 ступеня тяжкості пародонтитів. При легкому ступені пацієнти скаржаться на свербіж в яснах, неприємний запах з рота і наявність зубних відкладень. Уже в цій стадії між зубом і яснами можуть з'явитися щельовідні простір, які називаються патологічним зубодесневой кишеню. При середньому ступені тяжкості пародонтиту патологічні зубо ясенні кишені ще поглиблюються, з'являються більш глибокі кісткові кишені. Хворі скаржаться на сильні болі в зубах, яснах, важкий запах з рота. Страждає при цьому і загальний стан пацієнта. В результаті може розвинутися ротової хрониосепсис - найважча інтоксикація організму. В тяжкого ступеня пародонтиту, зуби починають розхитуватися аж до повного випадання.


Пацієнтам з втраченими зубами з метою раціонального протезування, збереження обсягу альвеолярної кістки, зменшення перевантаження природних зубів проводиться встановлення дентальних імплантантів. За один візит пацієнт виходить з "новими тимчасовими зубами" і впевненою посмішкою.

Багато людей, які стикалися у своєму житті з стоматитов ігінгівітом прекрасно пам'ятають цей довгий процес лікування: полоскання, ротових ванночок, пародонтальних пов'язок. Але тепер це все в минулому. З появою в стоматології «Сан Марко» апарату Ozonymed лікування стало більш швидким, якісним і абсолютно безболісним для пацієнта. Принцип його роботи побудований на виробленні озону: це газ, який має дуже потужні бактерицидні, антивірусні, імуностимулюючі ефекти.


Я мала можливість сама, на своїй практиці, переконатися в ефективності апарату Ozonymed при лікуванні гінгівіту і стоматитів. До нас в клініку «Сан Марко» часто звертаються пацієнти зі скаргами на набряклість ікровоточивість ясен, в процес їх лікування ми включили сеанси озонотерапії і були просто здивовані результатами. Звичайне лікування гінгівіту займає близько двох тижнів, а в даних ситуаціях ефект було видно вже після другого сеансу Ozonymed. Також за допомогою озону можна лікувати стоматити, герпес, кандидоз. Застосування Ozonymed дуже ефективне і просто необхідне при лікуванні багатьох стоматологічних захворювань.

Лікар стоматолог
Смаль Аліна Володимирівна

Брекети Дніпро, виправлення прикусу, лінгвальні брекети,
капи INVISALIGN

Зміст

У сучасному світі приємна зовнішність сприяє успіху в кар'єрі і в особистому житті. Красива і відкрита посмішка будь-яка особа робить привабливим. Вона допомагає нам не тільки висловити свої емоції, але і розташувати до себе людей. Але багато людей соромляться посміхатися, причиною цього найчастіше є проблеми з естетикою зубів, в тому числі неправильний прикус. Прикусом називається вид і характер змикання верхнього та нижнього зубних рядів або, простіше кажучи, звичне положення зубів в зімкнутому стані. У стоматології прикус - це один з найважливіших показників розвитку зубощелепної системи. Неправильно сформований прикус не дозволяє зубам виконувати свої функції в повному обсязі, що призводить до виникнення різних захворювань. Крім того аномалія прикусу є серйозним естетичним дефектом і доставляє своїм власникам серйозний дискомфорт.


Види аномалій прикусу


У стоматології існують різні класифікації порушень прикусу, що відображають зміни в зубних рядах і їх змикання. Одна з найбільш простих і популярних з них бере за основну ознаку зміщення зубних рядів відповідними площинами.
Найпоширеніші аномалії вертикальній площині - глибокий і відкритий прикуси. При глибокому прикусі верхній зубний ряд повністю або ж майже повністю перекриває нижні зуби. А для відкритого прикусу навпаки характерно повна відсутність змикання зубів в передньому відділі. Відкритий прикус найчастіше є наслідком поганих звичок дитинства - постійного смоктання пальця, іграшок або інших предметів.

Для аномалій в сагітальній площині характерно висування вперед однією з щелеп - верхньої або нижньої. Прикус з висунутої вперед верхньою щелепою називається дистальним, нижньої - мезіальним. Ці види порушень прикусу крім функціональних проблем призводять ще і до значної зміни геометрії особи, що впадає в очі оточуючим.

Для аномалій прикусу, що відбуваються в трансверзальной площині, характерно звуження або розширення зубних рядів, а також формування перехресного прикусу, при якому нижній зубний ряд зміщується щодо верхнього в сторону.


Причини виникнення аномалій прикусу


Неправильний прикус формується з різних причин. До основних з них відносяться:
1. Генетична схильність організму. Часто аномальне будова щелеп і зубних рядів успадковується від батьків. Неправильний прикус у таких випадках є сімейною особливістю і передається з покоління в покоління.
2. Хронічні захворювання, при яких відбувається порушення нормального носового дихання, і хворий переважно дихає ротом. Постійно відкритий в силу цієї обставини рот провокує неправильний розвиток щелепи.
3. Шкідливі дитячі звички - смоктання мови, пальця або губи. Сприяти неправильного формування прикусу може і тривале використання пустушки.
4. Механічні травми, порушують цілісність зубів, які змінюють їх положення в зубному ряді, а то і призводять до їх втрати.


Наслідки неправильного прикусу


Вони можуть бути дуже істотними і неприємними, незалежно від причин формування аномалії. Часто неправильний прикус ускладнює нормальне дихання, ковтання, міміку і мову. Крім цього він стає причиною передчасного стирання і втрати зубів, сприяє різним захворюванням ясен і викликає розвиток карієсу. Аномалії прикусу можуть провокувати розвиток цілого ряду захворювань вуха, горла і носа і навіть деякі хвороби шлунка. Величезний збиток завдає неправильний прикус і зовнішності його володаря, позбавляючи привабливості посмішку і порушуючи гармонію особи. Надає він вплив і на психологічний стан людини, стаючи причиною виникнення безлічі комплексів і заважаючи повноцінної реалізації особистості в соціумі.


Основні методи виправлення прикусу


Для виправлення прикусу фахівці використовують різні методи і способи. Вибір їх залежить від виду і ступеня аномалії прикусу, а також від побажань пацієнта. Найчастіше в якості способів ліквідації аномалій прикусу застосовують:
1.Міотерапію - комплекс спеціально розроблених систематичних вправ для жувальних м'язів і м'язів порожнини рота.
2. Ортодонтичне лікування з використанням спеціальних апаратів - трейнерів, пластинок, брекет-систем і кап. Виправлення дефекту прикусу шляхом застосування ортодонтичного лікування найпоширеніше і ефективніше.
3. Радикальний хірургічний метод, найчастіше вживаний з метою корекції грубих спадкових патологій.
4. Комплексний метод, при якому апаратна методика поєднується з хірургічним втручанням


Оптимальний вік для виправлення прикусу


Головне питання тих, хто зіткнувся з проблемою аномалії прикусу, - в якому віці найкраще зайнятися виправленням прикусу. Безумовно, легше і простіше за все виправити ту чи іншу аномалію прикусу в дитячому або юнацькому віці. Починати виправлення порушень прикусу стоматологи рекомендують після досягнення дитиною 10-12 річного віку, коли його зуби вже сформувалися остаточно. До цього часу окремі дефекти прикусу можуть зникнути самі собою. У цьому віці незручності, що доставляються процесом виправлення аномалії прикусу, мінімальні, а отримання бажаного результату не вимагає застосування активного механічного впливу і досягається виключно носінням спеціальних знімних апаратів.

Але не варто впадати у відчай, якщо з якої-небудь причини вам не вдалося вирішити проблему неправильного прикусу в дитинстві і в юнацькому періоді. Сьогоднішній рівень стоматології дозволяє зробити це практично в будь-якому віці. Звичайно, обійтися однією лише знімною апаратурою при цьому не вийде. А ось застосування сучасної незнімної техніки дозволить виправити аномалію прикусу. Брекет-системи використовуються в якості самостійного методу лікування і як підготовчий етап перед протезуванням. При цьому фіксація брекетів на зубах абсолютно нешкідлива для зубощелепної системи, а корекція прикусу протікає з максимальним комфортом для пацієнта.

Процес корекції прикусу за допомогою незнімних апаратів вимагає тривалого часу, інколи доводиться носити брекети до двох-двох з половиною років. Але, тим не менш, виправлення прикусу зубів за допомогою брекетів в Дніпрі сьогодні вважається найбільш прогресивним способом лікування.


Види брекет-систем і їх особливості


Існує кілька класифікацій брекет-систем, які базуються на різних ознаках, покладених в їх основу. За типом матеріалу, що використовується для виготовлення брекетів, розрізняють металеві, сапфірові, керамічні та композитні брекети.

Металеві брекети — це перевірені багаторічною практикою ортодонтические апарати, здатні за відносно короткий термін привести прикус в нормальний стан. І хоча вони є найменш естетичним варіантом брекет-систем, застосовуються металеві брекети для вирішення проблем прикусу дуже активно. Частково цьому сприяє їх відносно низька вартість. Металева брекет-система складається з безлічі елементів (замків, кілець і т.д.),закріплюються на зубах і змушують їх прийняти правильне положення. Мінусом металевих брекетів є те, що металева система, зафіксована на зубах, помітна оточуючим. Різновидом металевих брекетів є «золоті» брекет-системи - брекети, покриті тонким шаром золота і поєднують в собі елементи ювелірних прикрас. Їх рекомендують застосовувати пацієнтам-алергікам.

Сапфірові брекети також кріпляться на зовнішній стороні зубів, але менш помітні для оточуючих, ніж металеві, так як виробляються з штучно вирощених прозорих сапфірових кристалів. Популярність такого типу брекетів зростає ще й з тієї причини, що вони менш вимогливі до догляду в порівнянні, наприклад, з лінгвальними брекетами. Перевагою сапфірових конструкцій є і те, що вони не викликають відчуття присутності «чужорідного тіла» в порожнині рота і не призводять до змін дикції.

Керамічні брекети майже непомітні на зубах. Вони мають більший розмір у порівнянні з металевими. Але цей недолік нівелюється їх забарвленням, відповідної природним відтінкам зубної емалі і дозволяє брекетам практично злитися з кольором зубів. Головна проблема керамічних конструкцій - висока ступінь тертя між дугою і пазом брекета, це може значно продовжити час, необхідний для лікування. Вирішує її додавання в конструкцію додаткового металевого паза, хоч це і трохи погіршує естетичні якості апарату. З цією метою також застосовують і технологію скління паза брекет-систем з кераміки. Керамічні брекети відрізняються міцністю і хімічною інертністю до впливів зовнішніх факторів, а також різних харчових барвників.

Композитні (пластикові) брекети — системи, виготовлені з медичного поліуретану і укріплені пазом з металу. Це економічна версія брекетів. Композитні брекети швидше зношуються і в процесі експлуатації можуть змінювати забарвлення під впливом харчових барвників. Тому їх використовують при нескладних аномаліях прикусу, виправлення яких не потребуватиме більше 10 місяців. Композитні брекети часто встановлюють дітям, лікувати порушення прикусу у яких простіше. Особливо популярні у маленьких клієнтів кольорові брекети яскравих забарвлень, які сприймаються ними як своєрідний аксесуар, що доповнює зовнішній вигляд.

За способом кріплення зубні брекети поділяють на дві групи: лігатурні і самолігуючі.

Лігатурні брекети - класичний вид брекет-систем, в яких ортодонтичні дуги кріплять до брекетів на зубах за допомогою металевого дроту або кілець - лігатури.
Стоматолог задає дузі форму, відповідну зубного ряду пацієнта. Постійний тиск лигатурного брекета на поверхню зуба поступово переносить його в потрібне положення. Лігатурним брекетам потрібна регулярна активація, яка проводиться раз на місяць шляхом підтягування лігатури. При цьому ортодонтической дузі задається нова форма. При всіх перевагах лігатурних брекетів їм притаманні і деякі недоліки, серед яких - повільні темпи корекції прикусу, недостатня естетичність конструкцій, а також посилене навантаження на зубну емаль.

Самолігуючі брекети — більш прогресивні конструкції, які характеризуються відсутністю лігатури і оснащені різноманітними зажимами і замочками. Установка таких брекетів здійснюється простіше, а ефективність дуже висока. З їх допомогою можна виправити навіть складні аномалії прикусу. Самолігуючі брекети фіксують ортодонтичну дугу нЕ блокуючи її при цьому. Така важлива конструктивна особливість самолігуючих брекетів дозволяє провести коригування зубного ряду пацієнта із застосуванням мінімального силового впливу. До переваг самолігуюччх брекетів можна віднести швидкість цього способу лікування, комфортність, просту процедуру гігієни ротової порожнини, додаткову стимуляцію кровопостачання тканин ясен, а також мінімальне тертя зубної емалі.

За місцем розташування зубні брекети бувають двох видів - вестибулярні і лінгвальні. Вестибулярні брекети фіксують із зовнішнього боку зубів. Ступінь їх помітності для оточуючих залежить від застосовуваного для їх виготовлення матеріалу. Лінгвальні ж брекет-системи розміщуються з внутрішньої сторони зубів і для стороннього ока залишаються абсолютно невидимими. Великою популярністю користуються сьогодні лінгвальні брекети Incognito – інноваційна малотравматичная система, якій під силу виправлення найскладніших аномалій прикусу. Особливо ефективним є застосування брекетів Incognito при розширенні зубних рядів, так як внутрішня дуга, яка використовується в лингвальной брекет-системі, надає більш виражене коригуючий вплив, ніж зовнішня.


Капи «Инвизилайн» - відмінна альтернатива брекет-систем


Новітня методика виправлення порушень прикусу, популярність якої стрімко зростає, - коригування аномалій за допомогою кап Invisalign. Ці капи розроблені компаніями Invisalign Technology і Clear-aligner і являють собою тонкі і прозорі конструкції, призначені для незначного переміщення зубів. Але при цьому вони дозволяють поступово перемістити викривлені зуби в ідеальне положення. Як це можливо? Справа в тому, що капи міняють раз на 2-3 тижні, і кожна нова каппа переміщує зуби ще далі в правильному напрямку, поки не буде досягнуто бажаний результат.

Застосуванню кап передує повне діагностичне дослідження. Після цього розробляється план лікування і виготовляються капи (елайнери). Каппа охоплює всі зуби і при цьому залишається практично непомітною. Апарат пацієнт носить постійно, знімаючи лише на час прийому їжі і чищення зубів. Терміни лікування багато в чому залежать від тяжкості патології. Іноді в процесі лікування комбінують використання кап Invisalign із застосуванням звичайних брекет-систем.

Серед переваг вирівнювання зубів таким способом - збереження естетичного вигляду зубних рядів на весь період лікування, легкість використання кап, комфортність, звична процедура гігієни порожнини рота - капи на цей час просто знімають. Такий спосіб лікування не потребує частих візитах до лікаря. Процес лікування можна поєднати ще й з відбілюванням зубів, заповнивши капи спеціальним гелем. Вибираючи такий спосіб виправлення прикусу, пам'ятайте, що у великій мірі результат лікування буде залежати від вашої дисциплінованості, від того, наскільки точно ви будете виконувати всі приписи і призначення, зроблені лікарем.

Лікарі-стоматологи мережі клінік «Стоматологія для Вас» (Дніпро) мають у своєму розпорядженні великим арсеналом засобів, здатних повернути вам естетичність зубних рядів. Залишається тільки застосувати те, що вам більше підходить, і зробити крок назустріч новому життю з відкритою гарною посмішкою!

Кісткова пластика

Кісткова пластика в стоматології використовується в тому випадку, якщо власної кісткової тканини не вистачає для установки імплантату. Якщо раніше через це пацієнтам відмовляли в проведенні імплантації, то сьогодні з цією проблемою справляються досить просто.

За останні роки ефективність заміщення відсутніх зубів за допомогою дентальних імплантатів не викликає сумнівів. Але іноді зустрічаються ситуації, коли лікарі-стоматологи стикаються з дефіцитом кісткової тканини, що утрудняє установку дентальних імплантатів. Це найчастіше відбувається тому, що коли видаляється зуб, припиняється навантаження на ділянку яка залишилася, що згодом призводить до розсмоктування кісткової тканини, яка в медицині називається «резорбція».

Якщо затягнути з відновленням відсутньої ділянки, то дефіцит кісткової тканини альвеолярного відростка може стати настільки вираженим, що це буде сильно ускладнювати установку дентальних імплантатів і без відновлення висоти і ширини альвеолярного відростка буде вже не обійтися.

Перед пацієнтом стоїть дилема - або все життя користуватися знімним протезом, або займатися відновленням втраченого об'єму кісткової тканини. Це і призвело до розвитку такого важливого напрямку в дентальної імпланталогіі, як операція кісткової пластики, яка по суті є нарощуванням кісткової тканини. Воно полягає в використанні кісткового фрагмента з донорського ділянки і пересадки його в те місце, де потрібно створити додатковий обсяг кісткової тканини.

При проведенні операції по кістковій пластиці, що включає збільшення висоти, ширини альвеолярного відростка, підняття дна верхньощелепної пазухи, званої «сінусліфтом», усунення дефектів альвеолярних відростків, можуть бути використані як своя кістка пацієнта, звана аутотрансплантатом, так і препарати тваринного походження, звані аллотрансплантат.

Метод кісткової пластики з використанням стружки або кісткових блоків, отриманих у самого пацієнта, що є аутотрансплантатами, на сьогоднішній день вважаються найефективнішим з точки зору нарощування обсягів альвеолярного гребеня. Це пов'язано зі збереженням живих кісткових клітин, в тому числі і стовбурових, які беруть участь в побудові нової кісткової тканини.

При необхідності отримання значного обсягу кісткової тканини, використовують так звану підборіддну або ретромолярну область - область нижньої щелепи позаду жувальних зубів пацієнта. Як правило, найчастіше використовується ретромолярна область, тому що звідти легше всього отримати необхідний обсяг кісткової тканини і післяопераційний період відбувається найбільш гладко.

Як правило, втручання відбувається під місцевою анастезії, якій передує премедикація, що повністю виключає больові відчуття і психологічний дискомфорт після операції.

Найчастіше процедура відбувається двоетапна: першим етапом створюється необхідний обсяг кісткової тканини шляхом кісткової пластики, а після його створення через 4-6 місяців встановлюється дентальний імплантат.

Ще одним методом кісткової пластики, що застосовується при недостатній ширині альвеолярного відростка є його розщеплення. Це малотравматичні метод, що дозволяє одночасно встановити імплантати і скоротити загальну тривалість лікування.

Якщо дефекти кісткової тканини невеликі, то використовується кісткова стружка, тому процедура може бути ще спрощена. Отримання кісткової стружки може відбуватися під час свердління ложа для імплантату, або можуть бути використані спеціальні алопластичні матеріали заводського виготовлення у вигляді синтетичних або твариних аналогів кісткової тканини. Проводиться змішання кісткових частинок з аллопластическими матеріалом і вони вносяться в дефект кісткової тканини, який згодом закривається мембраною. Це запобігає вростання м'яких тканин в область кісткового дефекту і зміщення кістковопластичними матеріалу. Після цього рана зашивається. Період загоєння становить три-п'ять місяців. Після цього можливо встановити імплантат.

У деяких випадках кісткова пластика проводиться одночасно з установкою імплантата, особливо у випадках так званої негайної імплантації, коли установка імплантату проводиться безпосередньо після того, як віддаляється зуб.

Муратова Олена Олександрівна

Головний лікар естетичної стоматології
Лікар-стоматолог терапевт вищої категорії

Ніколайчук Тетяна Олександрівна

Головний лікар
Лікар стоматолог вищої категорії

Бабиніна Ірина Валеріївна

Генеральний директор стоматологій «Дентім-А»
Лікар стоматолог терапевт

Бикова Поліна

Директор стоматології «Сан-Марко»
Головний адміністратор, економіст

Негода Ольга Олегівна

Начмед стоматології «Сан-Марко»
Лікар стоматолог вищої категорії

Бойко Ірина Сергіївна

Імплантолог-хірург
Лікар стоматолог вищої категорії

Крутенко Олена Сергіївна

Ортодонт
Лікар стоматолог

Артемова Марина Василівна

Ендодонт
Лікар стоматолог терапевт

Нікітіна Марія Валеріївна

Лікар стоматолог реставратор
вищої категорії

Меркулова Тетяна Олександрівна

Пародонтолог
Лікар стоматолог

Ярмиш Ілона Миколаївна

Лікар стоматолог-ортодонт

Ткач Дмитро Вадимович

Лікар стоматолог

Пайкин Наталія Леонідівна

Лікар стоматолог

Ашітко Марина Анатоліївна

Лікар стоматолог терапевт

Курилко Ганна

Завідуюча стоматологією «Сан-Марко», головна медсестра, директор панорамного кабінету, рентгенолаборант

Полічук Вікторія

Адміністратор стоматології «Сан-Марко»
Асистент лікаря-стоматолога,
рентгенолаборант

Ялова Ірина

Менеджер по імплантації
асистент лікаря-стоматолога

Борода Катерина

Менеджер головного лікаря
асистент лікаря-стоматолога

Коваленко Вікторія

Менеджер головного лікаря
естетичної стоматології

Васнецова Ольга Борисівна

Менеджер по ортодонтії
офіційний представник «OrthoSnap»

Тютюнник Інна Анатоліївна

Головний лікар «Дентім-А» філія Гагарінський
Лікар стоматолог вищої категорії

Кислова Ольга Олександрівна

Головна медсестра філіала «Гагарінський» Дентім-А
Асистент лікаря-імплантолога

Скірневская Раїса Григорівна

Завідуюча відділенням «Гагарінський» Дентім-А
Лікар стоматолог

Пивовар Наталія Володимирівна

Завідуюча філілрм «Свердловський» Дентім-А, Асистент лікаря-стоматолога,
рентгенолаборант

Громченская Ірина

Адміністратор філіала «Гагарінський»
Дентім-А

Литвин Сергій Вікторович

Начмед «Дентім-А» філіал Гагарінський
Лікар стоматолог вищої категорії

Яковлюк Алла Анатоліївна

Асистент лікаря-стоматолога

Шаповалова Вікторія

Асистент лікаря-стоматолога

Фуніков Володимир Олександрович

Імплантолог-ортопед
Лікар стоматолог першої категорії

Жученко Віталіна Юріївна

Асистент лікаря-стоматолога

Шевченко Інга Олександрівна

Асистент лікаря-стоматолога

Войцеховська Наталія Олександрівна

Головний лікар філіала «Фрунзенський»
Лікар стоматолог першої категорії

Тарасова Ірина Миколаївна

Адміністратор філіалу
«Фрунзенський» Дентім-А

Біла Ірина Геннадіївна

Адміністратор філії
«Фрунзенський» Дентім-А

Шамрай Яна Олександрівна

Завідуюча панорамного кабінету

Діденко Надія Павлівна

Лікар стоматолог першої категорії
Лікар стоматолог-імплантолог

Парікожко Вікторія Іванівна

Головна медсестра філіалу
«Фрунзенський» Дентім-А

Моісеєнко Анна Сергіївна

Лікар стоматолог

Задорожня Ольга Станіславівна

Адміністратор філіалу «Лівобережний»
Дентім-А

Перепаденко Анна Валеріївна

Адміністратор філіалу «Лівобережний»
Дентім-А

Урумбеглікова Надія Віталіївна

Головна медсестра філіалу «Лівобережний»
Дентім-А

Золотаревская Дарина Миколаївна

Лікар стоматолог філіалу «Лівобережний»
Дентім-А

Бабиніна Тетяна Валеріївна

Адміністратор філіалу «Свердловський» Дентім-А
Асистент лікаря-стоматолога

Богомаз Яна Олександрівна

Адміністратор філіалу «Свердловський» Дентім-А
Асистент лікаря-стоматолога

Старина Сніжана Георгіївна

Головний лікар філіалу «Свердловський» Дентім-А
Лікар стоматолог вищої категорії

Цапко Микита В'ячеславович

Лікар стоматолог

Мельник Ольга

Адміністратор

Ніколаєнко Катерина Михайлівна

Лікар стоматолог

Темченко Інна Володимирівна

Лікар стоматолог

Ткаченко Наталія Василівна

Лікар стоматолог першій категорії

Нестеренко Ірина Сергіївна

Лікар стоматолог

Налбандян Юлія Володимирівна

Лікар стоматолог

Кудрявцева Аліна Андріївна

Лікар стоматолог

Гороховська Ольга Валеріївна

Лікар стоматолог

Педенко Аліна Станіславівна

Лікар стоматолог

Чому вигідно лікуватися в мережі клінік «Стоматологія для Вас»

Місцезнаходження

По-перше, клініки «СДВ» - це розвинена мережа стоматологий по всьому Дніпру. Не один кабінет з двома кріслами (які часто помилково називають «стоматологічними Центрами»), де лікар за сумісництвом і адміністратор і медсестра, а повноцінна мережа клінік, з повним штатом професійних співробітників.

По-друге - наші філії знаходяться в основних економічних районах Дніпра, як на правому так і на лівому берегах: проспект Гагаріна, проспект Кірова, Донецьке Шосе (ж / м Фрунзенський), проспект Миру (ж / м Лівобережний-3). Це означає, що Ви економите час на дорогу до свого стоматолога як мінімум в 2 рази.

Сучасний рівень

Ми використовуємо найсучасніше стоматологічне обладнання та матеріали:

 • Багатофункціональні стоматологічні установки і крісла останнього покоління. Vector Paro - останнє покоління унікальної запатентованої системи лікування захворювань пародонту, підтримуюча терапія, профілактика і лікування периімплантита.

 • Автоклав Europa B EVO - автоклав останнього покоління розроблений компанією Techno-GAZ (Італія) повністю виключає ятрогенное інфекцірованіе. Це високотехнологічний автоклав з комп'ютерним контролем циклів стерилізації - будь-які відхилення в процесі стерилізації будуть виявлені з подальшим їх усуненням. Одна з переваг перед звичайними автоклавами - вакуумна стерилізація, що є необхідною умовою при стерилізації порожніх інструментів.

 • Диспенсер Bien-Air останнього покоління - космічна точність установки імплантатів.

 • Пересувний комп'ютерний візіограф Planmeca. Візіограф - це пристрій, що дозволяє робити знімки зубів на спеціальний датчик, який передає зображення в комп'ютер.

 • Розгорнутий панорамний знімок зубощелепної системи Planmeca (ортопантомограмма).

 • Відбілювання зубів системою Beyond - система, яка використовується в кращих зарубіжних клініках. Спеціально розроблена галогенових лампа пропускає інтенсивний блакитне світло через оптичні лінзи і 12000 оптичних волокон, усуваючи при цьому шкідливе ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання. Це найбезпечніше, швидке і ефективне відбілювання зубів. Всього за одне відвідування емаль набуває до 14 відтінків білизни.

 • Компоніри - новітній метод непрямої рествраціі зубів, розроблений швейцарською компанією «Coltene / Whaledent AG». Являють собою тонкі накладки (товщина 0,3 мм в пришийковій області і 0,7 мм в області ріжучого краю), які фіксуються на поверхню зуба. За рахунок малої товщини вдається максимально зберегти зубні тканини, а кінцевий вигляд реставрації не відрізняється від природного вигляду здорових зубів. Установка компонирів проходить в одне відвідування

Кваліфікований прийом

Кожен пацієнт може розраховувати на якісний і кваліфікований прийом. Це досягається сукупністю таких факторів, як:

 • Висока компетентність і великий досвід лікарів, багато з яких мають перші і вищі медичні категорії;

 • Прийом ведеться в чотири руки (доктор + асистент);

 • Використання сучасних матеріалів і обладнання;

 • Якісна діагностика;

 • Всі асистенти лікарів мають вищу медичну освіту або кваліфікацію бакалавра;

 • Безкоштовний профогляд 2 рази на рік;

Керівництво мережі клінік «Стоматологія для Вас» всіляко заохочує і мотивує своїх співробітників на розвиток і підвищення навичок і знань, тому Ви можете бути впевнені в компетентності свого лікуючого лікаря.

Зручність оплати

У всіх філіалах встановлені термінали для оплати за допомогою платіжних карт Visa і Mastercard, що в свою чергу дозволяє клієнтам ПриватБанку отримати додаткову знижку до 7% або оформити миттєву розстрочку на стоматологічне лікування до 25 платежів.

Комфорт

Затишна атмосфера, безкоштовний Wi-Fi, кава / чай / капучино, телебачення і журнали допоможуть комфортно провести час в очікуванні вашого лікування

Дисконтні програми

Приємна система дисконтних програм і пропозицій гармонійно доповнить список всіх переваг нашої стоматології.

Блог

Виправлення прикусу без брекетів - інноваційна технологія OrthoSnap

«OrthoSnap» - це можливість стати володарем красивої посмішки без застосування грубих металевих брекетів...

17.02.2018

Виправлення неправильного прикусу у Дніпрі

У сучасному світі приємна зовнішність сприяє успіху в кар'єрі і в особистому житті. Але багато людей соромляться посміхатися, причиною цього найчастіше є проблеми з естетикою зубів, в тому числі неправильний прикус...

05.11.2017

Плазмоліфтинг в стоматології

«Plasmolifting» (Плазмоліфтинг) - ін'єкційна процедура локальної стимуляції регенеративних процесів в тканинах, усуває запальний процес пародонту.

29.08.2017

Імпланти ICX

Cистема ICX увібрала в себе всі технологічні, конструкторські та клінічні рішення, визнані кращими на ринку імплантатів за останні роки.

06.06.2017

Пародонтоз, рухливість зубів

Пародонтоз називають дистрофічні ураження тканин пародонта. До них відносяться всі тканини, що оточують зуб. Це і ясна і слизова альвеолярного відростка кістки щелепи...

25.02.2016

Професійна гігієна зубів

Не так давно таке поняття як професійна гігієна зубів в Україні просто не було. Почистив зуби вранці і ввечері - і молодець! Але для здоров'я зубів і пародонту професійна гігієна зубів, що включає в себе видалення зубного каменю і зняття зубного нальоту, абсолютно необхідна...

23.05.2016

Імплантат. Що це таке?

Імплантати можна назвати штучними корінням зубів, вони виконані з титану, надзвичайно біосумісного матеріалу. Імплантати встановлюють в кістку щелепи вони беруть на себе утримуючу функцію видаленого зуба. Імплантат «зживається»! з кісткою і стає твердою опорою для Ваших нових зубів.

20.04.2015

Лікування в розстрочку

Тепер всі клієнти «Приватбанку» можуть скористатися зручною послугою «Оплата частинами» і провести стоматологічне лікування в розстрочку до 25 платежів.

27.08.2014

Відбілювання зубів в Дніпрі

Не секрет, що білосніжна посмішка і ідеальний стан зубів сьогодні є такими ж невід'ємними рисами іміджу успішної людини...

19.02.2014

«Ортопанорама 2» Фрунзенський

Для зручності жителів житлових масивів Лівобережний, Фрунзенський та Червоний Камінь ми відкрили Кабінет діагностики «Ортопанорама 2». Тепер найсучасніші методи стоматологічної діагностики доступні пацієнтам як ніколи раніше.

12.12.2013